جداول ترافیکی

انواع جداول ترافیکی

جداول ترافیکی شرکت توان صنعت پلاستیک که از جنس پلی اتیلن با چگالی بالا می باشند دارای وزن سبک اما مقاومت بالا هستند به طوری که هنگامی که خالی بوده به آسانی توسط یک نفر قابل جابجایی می باشند و هنگامی که از آب پر می شوند مقاومت بالایی را ایجاد می نمایند. موانع ترافیکی تولیدی ما  قابل بازیافت بوده و در بدترین شرایط آب و هوایی دچار خوردگی یا زنگ زدگی نیز نمی شود.

کاربردهای جداول ترافیکی: 1- پروژه های کارگاهی 2-بخش بندی های کارگاهی 3- کنترل ترافیک 4- انسداد موقت جاده ها 5-پروژه های عمومی 6- رویدادهای ورزشی7-بولوارکشی و جداسازی خیابان ها و جاده ها و پیست های ورزشی

نوع جدیدی از جداول ترافیکی در شرکت توان صنعت پلاستیک تولید می شود که در تولید آن ها از فوم هایی مخصوص، جهت استحکام بیشتر این جداول استفاده شده است. همچنین نوع جدید این جداول ترافیکی که از جنس فوم های با استحکام بالا می باشند علاوه بر مقاومت بیشتر در برابر ضربات، در مقایسه با نیوجرسی های بتنی آسیبی به خودرو و سرنشینان و عابرین پیاده وارد نمی کند. برتری دیگر این محصول در مقایسه با جداول ترافیکی بتنی ، سهولت در حمل و تنوع رنگی و زیبایی این محصول است. بنابراین جداول ترافیکی قابل بازیافت شرکت توان صنعت پلاستیک رویکردی جدید، نوآورانه و مطمئن در بخش های کنترل ترافیک، ساختمانی- کارگاهی و ایمنی به حساب می آید.

دانلود کاتالوگ

جداول ترافیکی
مدلطول (cm)عرض پایین (cm)عرض بالا (cm)ارتفاع (cm)اطلاعات بیشتر
L100100552075مشاهده محصول
L120120552075مشاهده محصول
L155155552075مشاهده محصول

پیام تبریک مدیر عامل شرکت توان صنعت پلاستیک به مناسبت فرا رسیدن سال نو