درباره ما

آشنایی با شرکت توان صنعت پلاستیک

در بیست سال اخیر، همزمان با هشدارهای سازمان های جهانی در مورد وقوع خشکسالی در ایران و منطقه خاورمیانه ، مسئله مقابله با بحران کم آبی و خشکسالی در کشور مطرح گردید. دغدغه سران کشور و نگرانی مردم جامعه ما را برآن داشت تا به دنبال راهکاری برای رفع این معضل ملی باشیم. در نهایت، پس از تحقیقات کارشناسی صورت گرفته، و با توکل به عنایت پروردگار تصمیم به تاسیس مجموعه ای بزرگ با اهدافی بزرگ گرفتیم و شرکتی دانش بنیان به نام توان صنعت پلاستیک را با هدف ارائه راهکارهایی اساسی در جهت رفاه بیشتر مردم جامعه و مبارزه با بحران کم آبی بنا نهادیم. نتیجه تحقیقات بازار انجام شده، ایده تولید محصولی خاص جهت نگهداری آب آشامیدنی را در ذهن ما ایجاد نمود، محصولی که نه تنها آب را ذخیره کند بلکه آب را سالم تر از سایر محصولات مشابه در اختیارمصرف کنندگان قرار داده و سلامتی آنان را با حفظ کیفیت آب آشامیدنی آنها تضمین نماید. هر چه ازشکل گرفتن این ایده اولیه در ذهن ما گذشت تلاش و شوق ما نیز برای پروراندن این ایده و عملی کردن آن بیشتر و بیشتر گردید. در نهایت در سال 1383 نتیجه این ایده پردازی بخردانه با تولید محصولی با کیفیت و همگام با استانداردهای روز جهانی یعنی مخازن پلی اتیلن به ثمر نشست. مخازنی که علاوه برنگهداری آب آشامیدنی، در صنایع پتروشیمی،دریایی، شیلات، کشاورزی و مواد غذایی نیز به طور وسیعی قابل استفاده بوده و کارایی این صنایع را بهبود می بخشند. تاکید سهام داران و مدیران شرکت توان صنعت پلاستیک از بدو تاسیس شرکت در زمینه تامین مواد اولیه با کیفیت، استخدام نیروی کاری متعهد به مشتری، بکارگیری تکنولوژی تولید پیشرفته و دوستدار طبیعت، تعامل سازنده با نهادهای نظارتی داخلی و همکاری های تحقیقاتی با شرکت های معتبر جهانی در کنار توجه ویژه به نقش یادگیری و آموزش در بهبود مستمر محصولات و خدمات شرکت موجب گردید که امروز با افتخار تبدیل به نامی معتبر و پیشرو در زمینه تولید انواع مخازن پلی اتیلن و محصولات پلی اتیلنی شده وشما را با اطمینان دعوت به استفاده از این مخازن برای ذخیره آب های سرزمین مان ایران نماییم. هم اکنون محصولات ما شامل انواع مخازن پلی اتیلن افقی، عمودی، آسان رو ، وان ، مخازن سمپاش و جداول ترافیکی با داشتن پروانه بهداشت ، علامت استاندارد و گواهی های سیستم مدیریت کیفیت به طور گسترده ای در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد که نشان از به حقیقت پیوستن شعار « با کیفیت مراقبتان هستیم ... » شرکت توان صنعت پلاستیک می باشد. .

کسب اطلاعات بیشتر دانلود کاتالوگ

86

نمایندگان ما


98

محصولات ما


1500

پروژه ها


32

کارکنان ما


گروه تولیدی توان صنعت پلاستیک

تامین مواد اولیه با کیفیت ، استخدام نیروی کاری متعهد به مشتری و بکارگیری تکنولوژی تولید پیشرفته موجب گردید که امروز با افتخار تبدیل به نامی معتبر و پیشرو در زمینه تولید انواع مخازن پلی اتیلن شویم . هم اکنون محصولات ما شامل انواع مخازن پلی اتیلن افقی، عمودی، آسان رو ، وان ، مخازن سمپاش و جداول ترافیکی با داشتن پروانه بهداشت ، علامت استاندارد و گواهی های سیستم مدیریت کیفیت به طور گسترده ای در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد که نشان از به حقیقت پیوستن شعار "با کیفیت مراقبتان هستیم".

درباره توان صنعت پلاستیک

تامین مواد اولیه با کیفیت ، استخدام نیروی متعهد به مشتری ، بکارگیری تکنولوژی تولید پیشرفته و دوستدار طبیعت ، تعامل سازنده با نهادهای نظارتی داخلی و همکاری های تحقیقاتی با شرکت های معتبر جهانی در کنار توجه ویژه به نقش یادگیری و آموزش در بهبود مستمر محصولات و خدمات شرکت موجب گردیده با افتخار تبدیل به نامی معتبر و پیشرو در زمینه تولید انواع مخازن پلی اتیلن شویم.

✔️ خدمات رسانی سریع و مطلوب به خریداران و در دسترس قرار دادن محصولات در تمامی نقاط کشور

✔️ داشتن بیش از هشتاد نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش که شامل 60 ماه گارانتی تمامی محصولات می شود

✔️ دارا بودن شبکه ای توزیع کارا و اثربخش جهت پاسخگویی سریع به نیاز های مشتریان

محصولات ما شامل انواع :

- مخازن پلی اتیلن افقی

- مخازن پلی اتیلن عمودی

- مخازن آسان رو

- مخازن سم پاش

- جداول ترافیکی

- مخازن نیسانی

- مخازن مکعبی

- وان ها

مخزن پلی اتیلن شیراز

مشتریان درباره ما چه می گویند

رضایت مشتریان رمز موفقیت ماست
 • محمد فاتحی
  یکپارچگی و زیبایی محصولات توان صنعت کاملا با محصولات مشابه خود در بازار متفاوت است و قیمت محصولات به صرفه و مناسب است.
  محمد فاتحی
  نمایندگی کرمان
 • حمیدی زاده
  در طول 12 سال همکاری، کیفیت محصولات توان صنعت پلاستیک همواره در بازار حرف نخست را زده است.
  حمیدی زاده
  نمایندگی شیراز
 • مزیت اصلی توان صنعت پلاستیک پاسخگویی متعهدانه و ارسال و خدمات رسانی سریع به نمایندگان و مشتریان است.
  نمایندگی اهواز
 • مخزن آب
 • مخزن سه لایه استاندارد
 • مخزن سه لایه استاندارد